Duckie Deck Trash Toys Duckie Deck Trash Toys 1.3

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duckie Deck Trash Toys pobudza w najmłodszych kreatywność, a zarazem uczy twórczego wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku.

Zabawa dzieli się na trzy części. W pierwszej wybieramy obiekt, który będziemy chcieli zamienić w zabawkę. Są to elementy, jakie możemy znaleźć w każdym domu: butelki, opakowania, stare płyty CD plastikowe kubki. Drugi etap polega na ich kolorowaniu. W tym celu używamy spraya, oczywiście jako podkład rozkładając gazety. Ostatni etap do przyklejanie elementów dodatkowych. Nitki, gumki, kijki, guziki za ich pomocą stworzymy oczy, ręce, nakrycia głowy i wiele więcej. Niestety interfejs nie zawsze bywa intuicyjny.

Naszą nową zabawkę możemy sfotografować i pochwalić się efektem pracy. Duckie Deck Trash Toys bawi nie tylko w sposób wirtualny. Potrafi zmotywować do szukania zabawek i przetwarzania różnych elementów także w pobliskich otoczeniu. Niestety w przeciwieństwie do edycji dla systemu Windows Phone zabrakło wersji darmowej. Dodatkowo w sklepie Google Play są dostępne dwie identyczne wersje gry, różniące się wydawcą i ceną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!