Duckie Deck Trash Toys Duckie Deck Trash Toys

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duckie Deck Trash Toys to gra edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Nie tylko pobudza kreatywność i wyobraźnię, ale przy okazji uczy szerszego spojrzenia na zabawki i przedmioty użycia codziennego.

Zabawa dzieli się na trzy części. W pierwszej wybieramy obiekt, który będziemy chcieli zamienić w zabawkę. Są to elementy, jakie możemy znaleźć w każdym domu: butelki, opakowania, stare płyty CD plastikowe kubki. Drugi etap polega na ich kolorowaniu. W tym celu używamy spraya, oczywiście jako podkład rozkładając gazety. Ostatni etap do przyklejanie elementów dodatkowych. Nitki, gumki, kijki, guziki za ich pomocą stworzymy oczy, ręce, nakrycia głowy i wiele więcej.

Naszą nową zabawkę możemy sfotografować i pochwalić się efektem pracy. Duckie Deck Trash Toys bawi nie tylko w sposób wirtualny. Potrafi zmotywować do szukania zabawek i przetwarzania różnych elementów także w pobliskich otoczeniu. Gra dostępna jest za darmo i co ważnie nie zawiera reklam. Drobne zastrzeżenia można mieć jedynie do interfejsu, który nie zawsze jest intuicyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!