Duckie Deck With Teeth Duckie Deck With Teeth version 1.1.3

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duckie Deck With Teeth to gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Ma nauczyć nasze pociechy dobrych praktyk odnośnie mycia zębów. Należy do większej serii Duckie Deck.

Konstrukcja aplikacji jest bardzo prosta. Można ją podzieli na 3 etapy. Pierwszy to komponowanie uzębienia. Dostępne jest kilka wzorów zębów, które możemy dowolnie umieścić w jamie ustnej. Następnie czeka nas spożywanie posiłków. Losowo przez ekran będą przewijać się warzywa, owoce, kanapki oraz słodycze. Każdy z nich coraz bardziej zabrudzi nasze uzębieni, aż do momentu gdy o swojej obecności zacznie przypominać szczoteczka z pastą.

Finałowy etap to szczotkowanie uzębienia, zakończone radosnym uśmiechem. Choć gry tego typu powinny być proste (wszak ich odbiorcą są dzieci) Duckie Deck With Teeth zawodzi takimi technicznymi brakami jak chociażby przycisk cofania. Do tego grafika, a zwłaszcza tła mogłyby być bardziej różnorodne. Przy normalnej cenie warto zastanowić się nad zakupem. Gra choć ciekawa jest nieco zbyt uboga.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!