Duet 0.2.0.4

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

Duet to aplikacja autorstwa byłych inżynierów z firmy Apple, która pozwala na wykorzystanie wyświetlacza naszego smartfona jako dodatkowy monitor dla naszego komputera.

Program do tego celu wykorzystuje połączenie za pomocą kabla 30-pinowego lub Lightning. To rozwiązanie zapewnia lepszą wydajność i płynność niż połączenie bezprzewodowe. Aplikacja pozwala na przesyłanie obrazu z prędkością 30 lub 60 klatkek na sekundę i w pełni wykorzystuje potencjał nowoczesnych ekranów mobilnych.

Miłym dodatkiem jest możliwość dotykowej obsługi systemu Windowsa i Mac OS na ekranach tabletów i smartfonów. Do wyboru mamy także dwa tryby wydajności – energooszczędny oraz „wysoka moc”. Na starszych urządzeniach najwyższe ustawienia mogą się nie sprawdzić, dlatego należy je przetestować i dobrać najkorzystniejsze dla naszego sprzętu. W preferencjach systemowych Maca, w opcjach monitorów możemy skonfigurować ustawienia dodatkowego ekranu, dokładnie tak samo jak po podłączeniu tradycyjnego monitora.

Duet do działania wymaga instalacji dodatkowej aplikacji na urządzeniu z iOS, która jest płatna, natomiast program na Windows dostępny jest za darmo w pełnej wersji. Praca na komputerze z wykorzystaniem dwóch ekranów zdecydowanie zwiększa wydajność i komfort, zwłaszcza jeśli mowa o obróbce grafiki czy wideo. Duet to ciekawe rozwiązanie, które z pewnością jest znacznie tańsze niż kupno tradycyjnego monitora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!