r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Duet Game 3.11

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Duet to jedna z tych gier, które potrafią jednocześnie irytować i uzależniać, mobilizując nas do jeszcze jednej próby. Prosta oprawa graficzna widoczna na poniższych screenach w połączeniu z bardzo dobrą muzyką i ciekawym pomysłem na zabawę tworzą jedną z ciekawszych gier zręcznościowych.

Na czym polega zabawa? Na omijaniu pojawiających się na naszej drodze przeszkód. Jak tego dokonujemy? Odpowiednio przekręcając nasz pojazd. Składa się on z dwóch kulek, rozlokowanych po przeciwległych stronach okręgu. W zależności od tego czy naciśniemy prawą czy też lewą stronę ekranu kierunek obrotu będzie inny. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o sterowanie.

r   e   k   l   a   m   a

To jednak wystarczy by stworzyć mechanizm łatwy w opanowaniu, ale bardzo trudny w zastosowaniu. Ciągła zimna kierunków obracania oraz coraz dziwniej rozlokowane przeszkody, szybko sprawdzą naszą zręczność i czas reakcji. Dodatkowo każdy błąd cofa nas o kilka przeszkód do tyłu. Choć brzmi to zwyczajnie, gra ma swój niepowtarzalny klimat.

Jest on budowany dzięki oprawie graficznej oraz dobrze przemyślanym dźwiękom i świetnej muzyce. Jeżeli komuś przypadnie do gustu, jest możliwość pobrania całego soundtracku z gry. Niestety wersja na iOS nie posiada darmowej edycji. Dostępna jest jedynie w wariancie płatnym za 2,69 €. Warto tyle zapłacić, choć możliwość darmowego przetestowania byłaby dodatkowym atutem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.