r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dumb Ways to Die

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Dumb Ways to Die to prosta, bardzo dynamiczna gra zręcznościowa. Zadaniem gracza jest jak najszybciej uchronić od śmierci kolejnych bohaterów widocznych na ekranie urządzenia.

Galeria programu

Aplikacja to mobilna wersja kreskówek znanych m.in. z YouTube, z charakterystycznymi okrągłymi postaciami. Do dyspozycji gracza jest 15 różnych mini-gier. W każdej z nich należy wykonać inne zadanie, np. szybko włożyć w rękę postaci sznurki do balonów. Gdy to zrobimy, zobaczymy animację - jeśli zdążymy, nasza postać nie rzuci się w pogoń za balonami i nie wpadnie pod pociąg. Każda z gier wymaga refleksu, błyskawicznego myślenia, niekiedy także szybkiego dotykania ekranu urządzenia.

Dumb Ways to Die ma bardzo przyjemną oprawę graficzną, pełną kolorów, przyjemna jest też melodyjna, wpadająca w ucho muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.