r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dumb Ways to Die 2: The Games 1.91

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Dumb Ways to Die 2: The Games to kontynuacja dobrze przyjętej gry zręcznościowej. Wbrew swojej nazwie, nasze zadanie polega na uniknięciu śmierci.

Galeria programu

A ta może przyjść w najmniej nieoczekiwanym momencie, podczas uprawiania sportów, spacerów, czy zwykłego miejskiego życia. Dumb Ways to Die 2: The Games to tak naprawdę zbiór kilkunastu mini gier. W każdej napotkamy inne zasady i sterowanie, o których zostaniemy poinformowani rozpoczynając zabawę.

W razie niepowodzenia czeka nas tytułowa głupia śmierć. Rozszarpanie przez piranie, porażenie przez piorun, czy też poślizgnięcie na basenie, to tylko część z czekających na nas zagrożeń. Pomimo tematyki gra nie zawiera zbyt wiele krwi, a bardzo drastyczne sceny, kończą się w odpowiednim momencie.

Gra posiada także mikropłatności, przydatne gdy chcemy skorzystać ze specjalnego trybu zabawy pozwalającego odblokować dodatkowe elementy. Znajdziemy tu także Kids Mode, ale dotyczy on raczej braku reklam i płatności w grze niż zmiany treści.

Dumb Ways to Die 2: The Games to wciągająca gra zręcznościowa. Wiele różnych gier oraz humorystyczna oprawa sprawiają, że bardzo trudno oderwać się od kolejnych prób uniknięcia śmierci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.