r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dungeon Keeper powróci jako gra na urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Modły wielu fanów gier komputerowych zostały wysłuchane, chociaż nie tak znowu do końca — na zimę zapowiedziano powrót Dungeon Keepera. Nie będziemy mieli jednak do czynienia z dziełem na PC, a strategią w lochach, stworzoną z myślą o urządzeniach przenośnych pod kontrolą systemów iOS lub Android. Za grę odpowiada studio Mythic Entertainment, wydawcą będzie oczywiście EA. Trzon zabawy pozostanie bez zmian.

Chodzie o przeróbkę głównie graficzną, bo tak jak dawniej przyjdzie nam rozstawiać pułapki w oczekiwaniu na śmiałków, którzy nęceni wizją bogactwa oraz chwały wtargną do naszego mrocznego królestwa. Poza trybem dla samotnego gracza pojawią się jakieś elementy rozgrywki sieciowej, niemniej na razie niewiele o nich wiadomo. Przebąkuje się coś o walkach między władcami lochów, więc zapewne poatakujemy się nawzajem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.