reklama

Dungeon Keeper powróci jako gra na urządzenia przenośne

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Modły wielu fanów gier komputerowych zostały wysłuchane, chociaż nie tak znowu do końca — na zimę zapowiedziano powrót Dungeon Keepera. Nie będziemy mieli jednak do czynienia z dziełem na PC, a strategią w lochach, stworzoną z myślą o urządzeniach przenośnych pod kontrolą systemów iOS lub Android. Za grę odpowiada studio Mythic Entertainment, wydawcą będzie oczywiście EA. Trzon zabawy pozostanie bez zmian.

Chodzie o przeróbkę głównie graficzną, bo tak jak dawniej przyjdzie nam rozstawiać pułapki w oczekiwaniu na śmiałków, którzy nęceni wizją bogactwa oraz chwały wtargną do naszego mrocznego królestwa. Poza trybem dla samotnego gracza pojawią się jakieś elementy rozgrywki sieciowej, niemniej na razie niewiele o nich wiadomo. Przebąkuje się coś o walkach między władcami lochów, więc zapewne poatakujemy się nawzajem.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama