r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dungeon Keeper za darmo – to specjalny prezent od EA

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na platformie Origin można zgarnąć za darmo klasyka w sam raz na deszczowe popołudnia – Dungeon Keeper. Wystarczy zalogować się na konto, przejść na stronę promocji, a na komputerze zainstalować klienta Origin, który umożliwi pobranie i uruchomienie gry. Dungeon Keeper dostępny jest tylko dla PC.

Dungeon Keeper zaliczany jest do strategii czasu rzeczywistego, choć nie jest to typowy przedstawiciel gatunku. Ciekawe jest w nim to, że stawia na głowie eksplorację podziemi i zamiast w bohatera gracz wciela się z podziemnego ciecia, który bohaterów musi unicestwiać. Produkcja została wydana w 1997 roku, nie bez problemów.

Dungeon Keepera przypominałam w sierpniu w serii „Zagrajmy w to jeszcze raz”, więc zamiast ponownie pisać o tym, jak gra potrafi wciągnąć na długie godziny, proponuję lekturę filmu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.