reklama

Dungeon Rider na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy utrzymaną w klimatach Indiany Jonesa platformówkę z wyśmienitą oprawą audiowizualną.

Zadaniem gracza jest przemierzanie labiryntów celem dotarcia do wyznaczonego wyjścia. Po drodze należy zebrać jak największą liczbę diamentów omijając wszędobylskie robactwo i latające, jadowite czaszki. Każdy z kolejnych układów jest bardziej rozbudowany, skomplikowany, a także trudniejszy. Niejednokrotnie będziemy musieli pokonać szereg wrót, do których klucze poukrywane są po całym labiryncie. Przyjdzie nam narażać życie w zaciemnionych katakumbach, wykonywać karkołomne przeskoki, wspinać się po drabinach i jeździć ruchomymi platformami tuż nad gorącą lawą, wszystko po to by zdobyć skarb, który gdzieś tam od tysiącleci czeka na odkrycie.

Grę Dungeon Rider można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, tradycyjnie zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Przypominamy, że serwis oficjalnie skończył rok i wciąż trwa zorganizowany z tej okazji wielki konkurs. Polecamy także zapoznać się z opublikowanymi na łamach portalu zapowiedzią BioShocka 2 oraz betatestem Battlefield Heroes - darmowej odsłony serii, jak również artykułem o Richardzie B. Riddicku, chyba największym kosmicznym twardzielu występującym w filmach i grach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama