r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dup Scout 10.4.16

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dup Scout to niepozorne, ale całkiem zaawansowane narzędzie przeznaczone do wyszukiwania duplikatów rozmaitych plików na dyskach twardych, dyskach sieciowych i innych źródłach danych.

Galeria programu

Aplikacja cechuje się dużą szybkością działania i praktycznie nie obciąża systemu podczas przeszukiwania zasobów w poszukiwaniu duplikatów. Program pozwala na stworzenie wielu profili, z których każdy może zajmować się innymi dyskami, folderami lub zasobami sieciowymi - profile te można dodatkowo modyfikować o rozmaite parametry, każdy też może posiadać różną ilość lokacji, które będą skanowane.

Po zakończeniu skanowania Dup Scout przedstawia szczegółowy raport, zawierający dokładną lokalizację oryginalnego pliku, liczbę odnalezionych duplikatów oraz to, ile zajmują one miejsca na dysku. Dodatkowo użytkownik może przełączać się pomiędzy różnymi widokami, np. klasyfikującym odnalezione pliki ze względu na rozszerzenie, datę utworzenia lub modyfikacji czy też rodzaj pliku. Wykryte duplikaty można przemieścić lub skopiować w inne miejsce, skompresować lub usunąć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.