reklama

Durex zapowiada Fundawear, bieliznę sterowaną aplikacją

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Durex, który od lat dba o bezpieczeństwo i rozrywkę par decydujących się na wspólne figle w sypialni, postanowił zatroszczyć się również o tęskniących za sobą kochanków, znajdujących się akurat niestety w różnych zakątkach globu. Australijski oddział firmy pracuje nad specjalną bielizną zwaną Fundawear, umożliwiającą wirtualne dotykanie się przez Internet. Mieszkańcy kraju, gdzie kangury mówią dobranoc, mogą się już zgłaszać do dogłębnych testów.

Cały pomysł sprowadza się do upakowania w stylowych majtkach i biustonoszu małych urządzeń stymulujących (zasilanych ze zwykłych baterii AA), które działają w połączeniu ze specjalną aplikacją na smartfony. Wystarczy „zalogować” się po sieci do partnera ubranego w fikuśny elektroniczny zestaw, wybrać interesujący nas obszar na jego ciele, po czym zacząć namiętnie stukać oraz suwać palcami po ekranie. Najlepszy efekt uzyskuje się oczywiście, jeżeli przy okazji uruchomimy wideokonferencję. Nie zdradzono, jak to potem wszystko uprać...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało