Dusk Player Dusk Player 2.0.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dusk Player to minimalistyczny odtwarzacz multimedialny.

Opisywany program oferuje podstawowe opcje w trakcie odtwarzania piosenek i filmów, więc możemy zatrzymywać i wznawiać ich działanie, wybierać kolejny plik do uruchomienia, manipulować głośnością, a także odtwarzać materiały w trybie losowym. Dusk Player wczytuje ponadto tagi ID3, wyświetlając informacje na temat wykonawcy i okładkę albumu.

Po uruchomieniu narzędzia możemy wybrać zakładkę „foldery”, by Dusk Player automatycznie odtwarzał pliki dźwiękowe zapisane we wskazanym przez nas katalogu. Aplikacja radzi sobie także z obsługą filmów po umieszczeniu ich w oknie programu za pomocą techniki „przeciągnij i upuść”.

Dusk Player wspiera następujące formaty utworów muzycznych: MP3, OPUS, OGG, WAV, AAC, M4A oraz WEBM. Możliwe jest łatwe i szybkie przełączanie się między kolejnymi piosenkami jednym przyciskiem, a także wybieranie następnych kawałków z listy odtwarzania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!