r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dust Escape 2.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Każdy, kto kiedykolwiek marzył o locie w kosmos, zapewne z miłą chęcią sprawdzi w akcji bezpłatną grę Dust Escape. Jest ona dosyć krótkim, ale fenomenalnym projektem, jeśli o atmosferę kosmicznej pustki czy w ogóle osamotnienia chodzi. Z wyjałowionej, zakurzonej planety startują ostatnie szalupy ratunkowe. Na orbicie czeka statek matka, do którego trzeba się dostać, by zostawić zapomnianą karmazynową planetę w tyle.

Galeria programu

Rozgrywka podzielona została na swoiste etapy. W pierwszym, zaraz po starcie, należy celować w okienko wyjścia na orbitę, pokazywanym przez strzałki na brzegu ekranu. Mamy do dyspozycji trzy zbiorniki paliwa. Największa trudność to nie pozbywanie się zużytych w odpowiednim czasie, lecz wymierzenie tak, by w końcowej fazie lotu udało się wzbić ponad atmosferę. Na początku niejednokrotnie przestrzelicie tenże punkt.

Później działamy bezpośrednio w próżni. Tutaj należy wpierw namierzyć wielki statek. Następnie trzeba oblecieć go dookoła w poszukiwaniu zasobów odnawiających stale zużywane tlen, wodę oraz pancerz, doszukać się klucza i nim właśnie otworzyć wrota do środka. Pozostanie końcówką sił dotrzeć do specjalnie oznaczonego wlotu, aby wyruszyć na poszukiwanie nowego globu do zaludnienia. Gra to małe arcydzieło PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 15.04.2016 20:09

Gra wygląda zachęcająco :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.