Dust Racing 2D 2.0.0

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dust Racing 2D stanowi ciekawą propozycję dla tych wszystkich, którzy tęsknią za grami wyścigowymi ukazanymi z lotu ptaka. Ten bezpłatny projekt udanie łączy cechy wielu podobnych produkcji sprzed lat, nie oszczędzając zbytnio na oprawie, która tu specjalnie pozostała niby dwuwymiarowa. Na pierwszy rzut oka prosta propozycja wciąga i zaskakuje przy bliższym poznaniu, zwłaszcza przy rywalizacji z kolegą obok.

Startujemy w zawodach na jednym ze stopniowo odblokowywanych torów, żeby rzecz jasna powalczyć o jak najlepsze miejsce w stawce. Samochodem, który celowo nieco przypomina resoraka, steruje się na boki, dokładając do tego gaz oraz hamulec. Ich używania trzeba się jednak i tak wyuczyć, by w drodze do mety wytracać jak najrzadziej prędkość. Warto zwracać uwagę na ułożenie trasy, bo bardziej opłaca się ściąć zakręt, niż brać go pod ostrym kątem. Do tego zmyślni przeciwnicy potrafią zagrać agresywnie.

Projekt oferuje tak rywalizację ze sztuczną inteligencją, jak też wspomnianą opcję na dwóch graczy, kiedy to zabawa odbywa się na podzielonym ekranie. Możliwe jest także dobranie poziomu trudności. Cieszą drobne smaczki graficzne, typu chociażby odbicie obłoków w szybach samochodów. Sam model jazdy również daje wiele satysfakcji. Auta mogą się niszczyć, ale awaria będzie skutkiem tylko wybitnego braku zręczności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!