r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Duże zainteresowanie nowym Safari 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak można przeczytać w wielu miejscach w sieci, Apple pochwaliło się, że nowa wersja przeglądarki Safari 4 - której oficjalna premiera miała miejsce w poniedziałek - w ciągu zaledwie 3 dni została pobrana ponad 11 milionów razy, przy czym ponad 6 milionów razy pobrali ją użytkownicy systemu operacyjnego Windows.

Jak zauważa TechCrunch, wyścig zbrojeń między producentami przeglądarek nabrał ostatnio tempa - Opera, która sama poinformowała niedawno o udostępnieniu wersji beta Opery 10, na przyszły tydzień zapowiada konferencję online, na której zaprezentowana ma zostać "technologia, która zmieni oblicze Internetu".

Zobaczymy, czy Operze uda się wyjść z tej szumnej zapowiedzi równie zgrabnie, jak firmie Apple udało się obronić tezę o znacznym wzroście wydajności nowego Safari, które rzekomo ma nokautować konkurencję (czytaj - obsługiwać strony trzy razy szybciej niż Firefox 3 oraz Internet Explorer 8). Wygląda bowiem na to, że opinie zadowolonych użytkowników faktycznie potwierdzają te rewelacje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.