Duży kaliber na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W cotygodniowej rubryce "gra na weekend" znalazła się pozycja, dzięki której będzie można wczuć się w losy czterech pancernych i psa :P

BZFlag jest darmową multiplatformową grą sieciową, w której staczamy bitwy na czołgi w trójwymiarowym świecie. Mamy do wyboru 5 zespołów (czerwony, zielony, niebieski, szary i czarny). Zawodnicy czarni, tak zwani łobuzi nie mają kolegów z drużyny, wiec nie mogą takowych postrzelić i nie mają wyniku zespołowego.

BZFlag oferuje nam 3 tryby gry (FREE FOR ALL, RABBIT HUNT i CAPTURE THE FLAG). Pierwszy tryb to wolna amerykanka, drugi polega na zdobyciu jak największej ilości punktów. Ten kto to osiągnie staje się celem dla wszystkich innych graczy. W momencie kiedy zostanie zniszczony, osoba klasyfikowana na drugim miejscu staje się nowym "królikiem" dla reszty zawodników. Celem ostatniego trybu jest zdobycie flag przeciwnika i dowiezienie ich do bazy by nasz zespół otrzymał punkt. Battle Zone capture Flag jest bardzo wciągającą gierką, zajmującą niecałe 10 MB, działającą na takich platformach jak Irix, Linux, BSD, Windows, Mac OS X.

Podpowiedź dla początkujących graczy - by wyłączyć listę zawodników należy wcisnąć przycisk S na klawiaturze.

Zapraszamy do zabawy, grę BZFlag 2.0.8 pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Przypominamy również, że jak przystało na piątkowe popołudnie, warto zerknąć jak wygląda Tydzień z Piratem ;-)

© dobreprogramy
s