r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dwa nowe smartfony od LG, czy w końcu doczekaliśmy się wersji mini flagowego LG G3?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Jeśli komuś spodobał się design flagowego smartfona LG G3, ale samo urządzenie okazało się być za duże lub za drogie, a jego mniejsza wersja – LG G3 s nie spełniła oczekiwać, to powinien zainteresować dwoma nowymi modelami, które zostaną zaprezentowane na zbliżających się targach IFA.

W lipcu południowokoreańska firma LG oficjalnie zaprezentowała model LG G3 s, czyli mniejszą wersją flagowego LG G3. Niestety nie był to smartfon, którego można by nazwać wersją mini. Zastosowany w nim wyświetlacz miał przekątną wynoszącą 5 cali, czyli tyle samo co w HTC One M8 i tyko o 0,1 cala mniej niż w Samsungu Galaxy S5. Osoby oczekujące mniejszej, kompaktowej wersji LG G3 raczej nie takiego modelu oczekiwały. Świetnym wyborem dla nich może okazać się nadchodzący LG L Fino.

LG L Fino będzie posiadał 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480. W jego wnętrzu znajdziemy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Natomiast na dane użytkownika producent przeznaczył 4 GB pamięci z możliwością rozszerzenia z wykorzystaniem kart microSD. Główny, umieszczony z tyłu aparat będzie miał rozdzielczość 8 MP, a przedni 0,3 MP.

r   e   k   l   a   m   a

Pojemność baterii w tym urządzeniu wyniesie 1900 mAh. Całość będzie działała pod kontrolą Androida w wersji 4.4.2 KitKat z nakładką producenta. Wymiary tego modelu wyniosą 127,5 x 67,9 x 11,9 mm. Podobać może się design mocno zbliżony do tego zastosowanego w LG G3. Jeśli cena nie okaże się zbyt wysoka, to właśnie LG L Fino będzie bardzo dobrym kandydatem do miana wersji mini flagowego modelu LG.

Na targach IFA zaprezentowany zostanie jeszcze jeden model, który niewiele różni się od LG G3 s. W LG L Bell producent zdecydował się na 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 854 x 480, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Natomiast na pliki dostaniemy 8 GB przestrzeni, którą będziemy mogli powiększyć za pomocą kart microSD.

Podobnie jak w modelu LG L Fino, dostaniemy dwa aparaty - umieszczony z tyłu 8 MP oraz frontowy 1 MP. Pojemność baterii w tym smartfonie wyniesie 2540 mAh. Urządzenie zostanie wyposażone w Androida w wersji 4.4.2 KitKat z nakładką producenta. Wymiary tego modelu wyniosą 138,2 x 70,6 x 10,7 mm.

Nowe smartfony LG pojawią się na rynku europejskim, ich cena nie jest jeszcze znana. LG L Bell raczej nie wyróżnia się niczym ciekawym, ale mniejszy LG L Fino wydaje się być długo wyczekiwaną mniejszą edycją flagowego LG G3. Jednak czy 4,5 cala to nadal nie za duża przekątna? Może prawdziwa wersji mini powinna mieć wyświetlacz 4-calowy?

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.