DynDNS Updater 5.4.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DynDNS Updater to niewielkich rozmiarów narzędzie przeznaczone do monitorowania zmian adresu IP komputera i samoczynnej aktualizacji danych zapisanych w jednej z popularnych usług DDNS.

Program obsługiwany jest poprzez kreator ustawień, który krok po kroku przeprowadza nas przez proces wstępnej jego konfiguracji. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje automatycznej detekcji adresu IP, informowania drogą mailową o zmianie aktualnego adresu IP (obsługa uwierzytelnienia SMTP i połączeń SSL), wparcia dla modyfikacji wielu hostów w trakcie pojedynczej aktualizacji danych, a także rejestrowania wszystkich istotnych logów.

DynDNS Updater obsługuje standardowe połączenia przewodowe, modemowe, ADSL i wiele innych. Narzędzie może być uruchamiane wraz z systemem operacyjnym lub zainstalowanie w nim jako usługa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!