Dynablaster Revenge 1.0.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dynablaster Revenge to nieoficjalna kontynuacja komputerowego hitu sprzed lat, przy którym odbyła się niejedna nocna impreza fanów PC. Ten bezpłatny fanowski projekt cechuje się niezwykłym poziomem wykonania oraz w udany sposób łączy tradycyjną rozgrywkę z podkładaniem bomb z bardzo nowoczesną oprawą graficzną. Do tego wszystkiego oferuje też niesamowitą ścieżkę muzyczną, nadająca się do odsłuchu.

Mechanika zabawy pozostała identyczna, jak w pierwowzorze. Na niewielki obszar wchodzi kilku sympatycznych saperów i ostatecznie zostać na mapie może tylko jeden. Z początku uwaga koncentrowana jest na wysadzaniu murków, by przy okazji zebrać przydatne bonusy, zaś po ich usunięciu rozpoczyna się ganianianie za rywalami. Trzeba tak stawiać ładunki, żeby samemu nie dostać się w zasięg niszczącej fali uderzeniowej.

Brać udział w starciach może nawet 10 śmiałków, w tym część sterowana przez sztuczną inteligencję. Poza trybem dla samotników jest tutaj również zabawa po sieci, tak lokalnej, jak też za pośrednictwem serwera twórców gry. Dynablaster Revenge zapewnia wiele przyjemnych chwil przed komputerem i stanowi świetnego ideowego spadkobiercę legendy, która na PC trafiła w 1992 roku, by zaskarbić sobie serca graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!