r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dynamika VoIP

Strona główna Aktualności

Produkująca sprzęt sieciowy firma Sandvine opublikowała raport na temat światowego rynku usług VoIP. Tempo rozwoju tego sektora jest ogromne - 5 kwietnia dostęp do telefonii internetowej oferowało już 1,1 tys. firm z całego świata.

Badanie Sandvine objęło 20 mln użytkowników łącz szerokopasmowych - firma zbadała generowany przez nich ruch w sieci. M. in. na tej podstawie wyliczono, że usługi VoIP oferuje już 1,1 tys. operatorów. To imponująca liczba, wydaje się jednak, że boom na telefonię internetową dopiero się zaczyna. Dlatego na rynku błyskawicznie pojawiają się kolejne firmy, pragnące zarobić na VoIP. Z tego powodu rynek jest silnie zróżnicowany: usługi oferują zarówno duże koncerny telekomunikacyjne i operatorzy "kablówek", ale i małe, niezależne firmy, a nawet producenci oprogramowania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.