r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Działania macierzowe 1.1.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Działania macierzowe to malutki program autorstwa Michała Bąbika. Jak sama jego nazwa wskazuje służy on do wykonywania prostych operacji na macierzach.

Galeria programu

Aplikacja stanowi dobrą pomoc w nauce operowania macierzami, będącymi jednym z fundamentalnych zagadnień algebry liniowej i często wykorzystywanymi w grafice komputerowej. Pozwala ona na wykonywanie prostych działań, tj. obliczanie wyznacznika, transponowanie i odwracanie macierzy, a także ich mnożenie.

Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się jedynie do podania rozmiarów macierzy oraz poszczególnych jej elementów. Poszczególne operacje dostępne są z poziomu odpowiedniej zakładki w programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #4 04.08.2016 19:09

@Shaki81: Ah.. widzę ścigasz mnie z odznakami... :)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 04.08.2016 19:07

@darek719: Ja tam po dziś nie do końca kapuje te macierze, choć jakoś na studiach się to zaliczyło. Może takie cudo byłoby mi pomocne:)

Dementor   34 #2 30.01.2016 03:58

Dzięki niemu w ogóle zaznajomiłem się z specyfiką tych obliczeń. Bravo dla twórcy. Kolejny znakomity program stworzony przez polskiego pasjonata.

darek719   39 #1 03.12.2015 12:29

bezpłatny i pomocny w nauce.. kiedyś miałem problemy z macierzami, szkoda że wtedy na niego nie trafiłem...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.