Dzieci uczą się zawodów Dzieci uczą się zawodów

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzieci uczą się zawodów to gra dla młodszych użytkowników smartfonów i tabletów, która łączy zabawę z nauką. Dzięki niej nasze pociechy dowiedzą się, czym zajmują się specjaliści w swojej pracy.

Dla graczy poniżej ósmego roku życia

Całość została zrealizowana w formie prostych gier edukacyjnych, które charakteryzują się nieskomplikowanym sterowaniem. W trakcie rozgrywki użytkownicy dowiedzą się, jak przebiega uprawa roślin na polu, co zrobić by przygotować pizzę, czym gasi się pożar, co potrzebne jest nauczycielowi do wypełniania swoich obowiązków, na czym polega łowienie ryb, i tak dalej.

Przyjemne z pożytecznym

Poszczególne zadania skonstruowano w taki sposób, by sprawdzić pamięć dziecka, jego kreatywne myślenie, koncentrację oraz pamięć. Mamy tutaj chociażby dopasowywanie kształtów, układanie puzzli, dopasowywanie ludzi do przedmiotów odpowiadającym ich zawodom.

Graj za darmo

Warto dodać, że aplikacja Dzieci uczą się zawodów jest dostępna do pobrania bezpłatnie, ale zawiera reklamy. Można je oczywiście wyłączyć, o ile zdecydujemy się zapłacić 9,69 złotych. Program nie zawiera polskiej wersji językowej (wyłącznie angielską), ale mamy tutaj do czynienia z obrazkami, więc nie powinno to stanowić żadnej przeszkody.

Najważniejsze cechy:

  • pakiet różnorodnych gier edukacyjnych
  • nauka przez zabawę
  • sterowanie jednym palcem
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (reklamy)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!