Dziecięce Pianino Dziecięce Pianino 3.3.7

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dziecięce Pianino to gra muzyczna dla najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Powstała ona z myślą o chłopcach i dziewczynkach w wieku od 1 do 6 lat.

Do zagrania i do posłuchania

Wśród piosenek dostępnych w Dziecięcym Pianie znajdziemy osiem klasycznych utworów, takich jak: Pada Śnieg, Happy Birthday, Mrugaj, mrugaj gwiazdko ma, Dziadek fajną farmę miał, Pop Goes the Weasel, The Muffin Man, Koła autobusu oraz Five Little Monkeys. Możemy je zagrać na rozmaitych instrumentach muzycznych. Oprócz tytułowego pianina do naszej dyspozycji oddano również perkusję, dzwonki, flet, gitarę, trąbkę, akordeon i tamburyn.

Dziecięce Pianino to idealna propozycja dla dzieci, które mogą zapoznać się z odgłosami zwierząt, pojazdów, dzieci, robota, kosmitów i otoczenia. Wszystko to sprawia, że nauka w aplikacji odbywa się poprzez zabawę, czyli w najlepszy sposób, bowiem dziecko nie tylko przyjemnie spędza czas, ale także przyswaja wiedzę, która przyda mu się w rozmaitych dziedzinach życia.

Po skończonej zabawie nie warto wyłączać Dziecięcego Pianina, gdyż znajdziemy w nim także osiem kołysanek ułatwiających dzieciom zasypianie.

Co zawiera aplikacja?

Dziecięce Pianino można pobrać ze Sklepu Google Play zupełnie za darmo (gra nie wymaga połączenia z internetem do działania). Bezpłatnie otrzymujemy ponad 20 dźwięków otoczenia, 2 instrumenty muzyczne, 2 popularne piosenki, 2 gry dla dzieci, a także 2 kołysanki. Pozostałe elementy, o których wspomniano w poprzednich akapitach, są dostępne po uiszczeniu stosownej opłaty.

Najważniejsze cechy:

  • gra muzyczna dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat
  • bardzo czytelny interfejs użytkownika
  • proste sterowanie
  • rozmaite instrumenty muzyczne do wyboru
  • klasyczne piosenki do zagrania
  • gry edukacyjne
  • kołysanki ułatwiające zasypianie
  • tylko część zawartości jest dostępna za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!