Dzieje ludzi cz. 2: Egipt

Strona główna Windows Edukacja i nauka Historia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dzieje ludzi cz. 2: Egipt to bogato ilustrowany program złożony z dwóch części: encyklopedycznej - prezentującej życie ludzi w starożytnym Egipcie, która wzbogacona została o aspekty przygodowe oraz zabawowo-testowej - składającej się z gier edukacyjnych i quizów utrwalających nabytą już wiedzę.

Program umożliwia zdobycie wiedzy dotyczącej piramid, sarkofagów, świątyń, hieroglifów i ogólnych zwyczajów mieszkańców tamtych dawnych czasów. Program kierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #3 29.10.2015 15:03

super to jest :p

  #2 25.10.2012 22:37

Uczniowie VI klasy też bardzo lubią te programy :)

  #1 03.03.2010 11:44

Witamy. Programy "Prehistoria" i "Egipt" można nabyć razem z książkami w wydawnictwie Egmont (szczegóły na naszej stronie). Dziękujemy graczom za wysokie oceny naszych programów i dobreprogramy.pl za udostępnienie dem.
Pozdrawiamy
Andrzej&Dominik