r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dzięki smartwatchom będziemy mogli sterować funkcjami samochodu

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Programiści z firmy Bnotions wydali aplikację Tesla Commnad, która pozwala na sterowanie pewnymi funkcjami samochodu Tesla S z poziomu inteligentnego zegarka z Android Wear.

Nowe auta wyposażone są w coraz więcej elektroniki, która oprócz zapewnienia nam większego bezpieczeństwa, zwiększa komfort korzystania z pojazdu. Producenci stawiają też na współpracę samochodu z innymi urządzeniami, jak tablety i smartfony, która nie ogranicza się tylko do możliwości odtwarzania muzyki. Obecnie za pomocą mobilnych urządzeń jesteśmy w stanie zarządzać niektórymi funkcjami samochodu. Znacznie ciekawiej zapowiada się możliwość kontrolowania ustawieniami naszego samochodu z wykorzystaniem inteligentnego zegarka. Wizja do niedawna kojarzona głównie z filmami, już niedługo może się spełnić, a to dzięki urządzeniom z Android Wear oraz programistom z Bnotions.

Aplikacja Tesla Commnad, pozwala w samochodzie Tesla S na zablokowanie/ odblokowanie drzwi, otworzenie lub zamknięcie szyberdachu oraz użycie klaksonu samochodu. Tymi funkcjami możemy zarządzać na dowolnym zegarku z Android Wear oraz smartfonie działającym pod kontrolą Androida. Aplikacja jeszcze nie pozwala na zbyt dużo, ale z pewnością z czasem pojawią się nowe funkcje, które dadzą znacznie większą kontrolą nam pojazdem.

r   e   k   l   a   m   a

Możliwość połączenie samochodu ze smartfonem lub inteligentnym zegarkiem powinna pozytywnie wpłynąć na komfort korzystania. Już niedługo będziemy mogli przygotować auto do drogi z poziomu smartwatcha, wybierzemy odpowiednią temperaturę, ustawimy fotel i kierownicę, a także przygotujemy playlistę z naszymi ulubionymi piosenkami. To właśnie dzięki takim funkcjom inteligentne zegarki mogą zdobyć naprawdę sporą popularność.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.