Dziękujemy za propozycje programów!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od momentu umieszczenia w vortalu ikonki ZAPROPONUJ PROGRAM dostaliśmy od Was już ponad 100 propozycji różnych programów!

Bardzo dziękujemy za aktywność! Niestety, tak jak już wcześniej informowaliśmy, w większości wypadków nie będziemy w stanie natychmiast umieścić proponowanych programów ponieważ każdy z nich musi być ściągnięty, przetestowany, opisany itp. a to oczywiście wymaga czasu ;-) Gwarantujemy natomiast, że absolutnie każda propozycja programu jest przez nas brana pod uwagę. Postaramy się wszystkie programy, które przejdą przez nasze sito umieścić najszybciej jak tylko się da. Jak tylko zakończymy ostatecznie konfigurację serwisu na nowym serwerze i przeniesiemy na niego także nasze skrzynki e-mailowe będziemy systematycznie odpowiadać na Wasze maile.

Oczywiście w dalszym ciągu czekamy na następne propozycje programów! Pamiętajcie tylko, że zgodnie z ideą vortalu umieszczamy tu wyłącznie programy w pełni legalne (zarówno bezpłatne jak i komercyjne). Stąd np. nie znajdziecie tu programu KaZaA Lite, którego legalność jest wątpliwa a np. jest Diet Kaza, która jest jedynie nakładką na "normalną" KaZaA.

© dobreprogramy
s