Dzielenie i łączenie plików Dzielenie i łączenie plików 1.2.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dzielenie i łączenie plików to niewielkie narzędzie, którego jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do dzielenia plików na mniejsze części oraz łączenia mniejszych plików w jeden większy. Pozwala ono w łatwy i szybki sposób przygotować dane o dużym rozmiarze do przesłania np. jako załącznik wiadomości e-mail.

Program jest bardzo prosty w obsłudze oraz charakteryzuje się dużą szybkością działania. Poszczególne jego funkcje do dzielenia i łączenia plików ulokowane zostały na dwóch osobnych zakładkach. Pierwsza z nich, daje możliwość podziału plików o dużym rozmiarze na mniejsze części. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje podziału według ilości plików wynikowych lub rozmiaru każdego z nich. Po odpowiedniej konfiguracji aplikacja wyświetla informacje o ilości plików, które zostaną utworzone oraz ich rozmiarze.

Druga z oferowanych funkcji pozwala natomiast połączyć wcześniej podzielone pliki. Podobnie jak przy podziale danych tak również tutaj wystarczy kilka kliknięć myszką, które dadzą nam w efekcie jeden większy plik. Wystarczy, że wczytamy do programu wszystkie segmenty pliku, a narzędzie w kilka sekund utworzy połączony plik. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która usprawnia dodawanie na listę poszczególnych części plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dzielenie i łączenie wielkogabarytowych plików, intuicyjny interfejs, mało zajmuje miejsca, nie obciąża systemu
by otworzyć podzielony plik musimy ponownie użyć programu
ocena użytkownika
11.12.2014 11:38 • Recenzja do wersji 1.2.2

Bardzo przydatny programik gdy musimy podzielić dany plik na kilka części (np. gdy nie mamy wystarczającego miejsca na płytach lub pendrive). Możemy ustalić ilość części oraz na jaką wielkość danych ma zostać podzielony plik. Program cechuje szybkość działania oraz prostota interfejsu. By ponownie połączyć pliki należy zaznaczyć podzielone pliki w urządzeniu i złączyć.