r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dzień Świętego Patryka z Vobisem i dobrymiprogramami

Strona główna Aktualności

Z okazji Dnia Świętego Patryka sklep Vobis przygotował niespodziankę, której patronujemy. Do wygrania otwarte rachunki w dwudziestu jeden wybranych lokalach i restauracjach w całym kraju na kwoty 150 zł, a dodatkowo potencjalnie nawet możliwość uzyskania całkowitego zwrotu kosztów dokonanego zakupu.

Co należy zrobić? Wystarczy kupić w sklepie internetowym Vobis, do 15 marca włącznie, przynajmniej jeden produkt firmy Microsoft - wszystkie opatrzone będą na czas trwania akcji zieloną irlandzką koniczynką. W komentarzu do zamówienia należy wpisać hasło Święty Patryk argumentując przy tym, dlaczego chcecie bawić się razem z Vobisem. W przypadku apetytu na jeszcze większą wygraną - całkowity zwrot kosztów zakupu - wystarczy zostać fanem Vobis na Facebooku i do 21 marca wysłać fotorelację, jak bawiliście się w dniu Świętego Patryka. Kupony będzie można odebrać w salonach Vobis, razem z pamiątkowa koszulką w zielonym kolorze ufundowaną przez Vobis, Microsoft i dobreprogramy.

Dzień Świętego Patryka jest irlandzkim świętem narodowym obchodzonym 17 marca. Obchodzone jest również poza Irlandią, także w Polsce. W innych krajach święto to związane jest przede wszystkim z serwowaniem tradycyjnego, irlandzkiego "zielonego" piwa oraz pokazami irlandzkich tańców i muzyki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.