reklama

Dzień Wolnego Oprogramowania

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniu 15. września 2007 na całym świecie obchodzony będzie Dzień Wolnego Oprogramowania. Polska edycja odbędzie się w dwóch miastach: w Krakowie, na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz we Wrocławiu, na Politechnice Wrocławskiej.

Na czas obu spotkań organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w postaci wykładów, warsztatów i pokazów multimedialnych. Każdy będzie miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Początkujący pod okiem doświadczonych użytkowników zdobędą podstawową wiedzę na temat Wolnego Oprogramowania, zaś zaawansowani użytkownicy Wolnego Oprogramowania będą mieli możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z wysokiej klasy specjalistami.

Zarówno w Krakowie jak i we Wrocławiu, imprezy rozpoczną się o godzinie 10 rano. W Krakowie organizatorzy zapraszają na Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Reymonta 4, a we Wrocławiu do budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25. Wstęp oczywiście wolny.

Szczegółowe informacje na stronie organizatorów. Z przyjemnością informujemy, że vortal dobreprogramy jest patronem medialnym obu spotkań.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama