reklama

Dzień po PGA 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

W miniony weekend (24-25 listopada) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja organizowanej corocznie imprezy fanów rozrywki nie tylko wirtualnej, czyli Poznań Game Arena.

Przez dwa dni zobaczyć w akcji można było najnowsze gry (tutaj niewątpliwie królował Wiedźmin ze swoim "staropolskim" stoiskiem i świecącym kikutami wisielcem u wejścia), zapoznać się ze sprzętowymi nowinkami technicznymi (istny natłok wszelkiej maści wymyślnych obudów i coolerów, kart graficznych oraz kości pamięci nie licząc), a także nacieszyć oko wdziękami przeuroczych hostess. Miłośnicy gier karcianych oraz bitewnych planszówek dostali do dyspozycji całą olbrzymią halę, gdzie w spokoju mogli oddać się ulubionemu zajęciu oraz uzupełnić swe armie o nowe jednostki zakupione na przyległych stoiskach. W międzyczasie na arenie paintballowej odbywały się profesjonalne zawody w tejże dyscyplinie - przy odrobinie nieuwagi łatwo było o rykoszet z farby na odzieniu.

Frajda z Poznań Game Arena, jak i podobnych imprez zresztą, to przede wszystkim jednak możliwość spotkania się z graczami maści wszelakiej. Tylko w miniony weekend, niezależnie od wieku można było rozegrać partyjkę ze światowej sławy Johnathanem "Fatal1ty" Wendelem, czy zamienić kilka słów z topowymi reprezentantami polskich scen gier. Czas umilały dodatkowo występy taneczne dziewcząt z Metrum oraz scenowe potyczki słowne znanych przedstawicieli polskiego "fristajlu".

Minusy? Zdecydowanie za mało miejsc w szatni oraz brak koszy na śmieci poustawianych na halach w widocznych miejscach, przez co wszędzie szybko zrobiło się zwyczajnie brudno. Warto o tych wadach pomyśleć, szczególnie że z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama