Dzień webcastów w portalu Windows2003.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Od jakiegoś czasu portal Windows2003.pl we współpracy z Microsoft TechNet emituje na żywo Webcasty - czyli polskie, internetowe audycje szkoleniowe. Najbliższy piątek będzie jednak dniem szczególnym, cały dzień (od 9.00 do 1.00) udostępniane będą bez żadnych ograniczeń, wyemitowane dotychczas Webcasty z prezentacji przygotowywanych pierwotnie na potrzeby Microsoft TechNet Days. Wybierać będzie można spośród 9 bardzo atrakcyjnych audycji:

- Co w dysku piszczy - odzyskiwanie danych
- Ataki i obrona - techniki włamań, techniki obrony
- Bezpieczna komunikacja client-server w środowisku SMS 2003
- Praktyczne strategie zabezpieczeń
- Microsoft Operations Manager 2005
- Audyt bezpieczeństwa
- Bezpieczeństwo w sieciach lokalnych - ISA 2004
- Klaster geograficzny pod Windows Server 2003
- Bezpieczeństwo środowiska serwera Microsoft Exchange 2003

Zapraszamy do skorzystania z tej niecodziennej propozycji, wszystkie prezentacje charakteryzuje wysoki poziom merytoryczny więc naprawdę warto. Przy okazji piątkowej retransmisji Webcastów w formie on-demand, polski Microsoft TechNet przygotował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania czekają pakiety TechNet Plus Server Edition (3 sztuki), torba na pasku z logo TechNet (10 sztuk) oraz interesujące książki związane z tematyką bezpieczeństwa (15 sztuk).

Zarówno konkurs jak również przekierowania do wybranych audycji dostępne bedą w piątek od godz. 9.00 rano na polskiej stronie Microsoft TechNet, aktualne informacje na ten temat publikowane są również w portalu Windows2003.pl.

© dobreprogramy
s