Dziobas RAR Player 0.009.52

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dziobas RAR Player to najnowsza wersja nakładki graficznej, stworzonej przez Polaka na znany już wszystkim odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer.

W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji Dziobas RAR Player oferuje sporą ilość dostępnych opcji, dzięki którym znajomość wielu komend do MPlyera odpowiedzialnych np. za wyświetlanie napisów do filmu i ustawienia ich położenia czy wielkość nie jest niezbędna. Niespotykaną zaletą odtwarzacza jest możliwość odtwarzania filmów spakowanych za pomocą formatu RAR (również tych zahasłowanych). Aplikacja podobnie jak w przypadku MPUI nie wymaga instalacji dodatkowych kodeków radząc sobie z otwieraniem takich plików jak AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV.

Poza tym Dziobas RAR Player umożliwia podglądanie uszkodzonych i nie ściągniętych do końca materiałów audio/wideo, ustawianie prędkości odtwarzania filmu, dobieranie filtrów i znacznie więcej.

Uwaga!

  1. W skład instalatora wchodzą wszystkie niezbędne pliki umożliwiające odtwarzanie materiałów multimedialnych w tym MPlayer, który nie ma nic wspólnego z Windows Media Player.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!