r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dziś Dzień Darmowej Dostawy — idealny dzień na zakupy

Strona główna Aktualności

Dzisiejszy dzień to małe święto miłośników zakupów przez Internet — Dzień Darmowej Dostawy (D3).

Dziś wszystkie sklepy biorące udział w akcji, a jest ich aż 1839, oferują swoim klientom darmową przesyłkę niezależnie od ceny zamówienia, liczby artykułów i sposobu płatności i wysyłki. Do akcji przyłączyły się nie tylko sklepy komputerowe, ale również odzieżowe, spożywcze, z AGD, apteki, sklepy z biżuterią, zegarkami i wiele innych. Sklepy nadal mogą wymagać rejestracji na swoich stronach, ale płacimy tylko za zamówiony towar.

Naszych czytelników z pewnością zainteresuje obecność na liście biorących udział w akcji znanych sklepów komputerowych, jak Alsen, Vobis czy Sferis. Darmową wysyłkę oferują dziś również sklepy z telefonami i akcesoriami GSM (HTC-Sklep, sonyericsson-sklep, iThings) oraz sprzętem RTV i AGD (gdzie króluje Euro RTV AGD). Warto również rzucić okiem do mniej elektrycznych sklepów, na przykład z książkami, gdzie na liście znajdują się między innymi Helion, Naukowa.pl, sklep internetowy Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, oraz Langenscheidt. Ponieważ sklepów biorących udział w akcji jest prawie dwa tysiące, jest w czym wybierać praktycznie w każdej dziedzinie życia, od ubrań firmy Top Secret przez zestaw do sushi z Tea&Tea, po kolimator Bushnella z Militaria.pl.

r   e   k   l   a   m   a

Akcja trwa tylko dzisiaj, więc jeśli chcemy zaoszczędzić na przesyłce, warto się pospieszyć i zrobić zakupy przed północą.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.