r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dziś Photoshop World Conference & Expo

Strona główna Aktualności

Dzisiaj w Miami na Florydzie, startuje dwudniowe Photoshop World Conference & Expo. Będzie to największe skupisko użytkowników Photoshopa na świecie. Pierwszego dnia na Photoshop World wstęp jest wolny dla szerokiej publiczności, która będzie mogła wziąść udział w jednym z 70 warsztatów, obejrzeć nowe rozwiązania, produkty, technologie i najnowszy sprzęt komputerowy. Na konferencji będzie można dyskutować z wieloma znanymi profesjonalistami na specjalnie zorganizowanych spotkaniach.

Wśród wielu atrakcji są także prestiżowe rozdania nagród Guru Awards i Hall of Fame, liczne konkursy aranżowane na "walki bokserskie" na najlepsze techniki w Photoshopie, w których uczestniczą takie sławy jak Deke "Lights Out" McClelland, Russell "The Beast" Brown. Natomiast dwudniowe spotkanie zostanie zwieńczone największym skupiskiem imprezujących użytkowników Photoshopa w jednym lokalu, w słynnym Hard Rock Café :D.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Photoshop World.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.