r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dziś rusza World Cyber Games 2005

Strona główna Aktualności

Dziś rozpoczęły się finały World Cyber Games 2005 w Singapurze. WCG to największy na świecie turniej w grach elektronicznych. Polska będzie reprezentowana przez siedmiu zawodników, w tym pięcioosobowy zespół obecnych mistrzów Europy.

W tegorocznej edycji WCG weźmie udział ponad 800 zawodników z 67 krajów! W Singapurze, między 16 i 20 listopada, będą rywalizować o tytuły mistrzów świata w wybranych grach turniejowych i o nagrody z puli blisko pół miliona dolarów. Siedmiu Polaków, którzy polecieli do Singapuru, to zwycięzcy polskiego finału World Cyber Games 2005. Polacy startują w trzech grach turniejowych: Counter Strike (akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby), Starcraft (strategia czasu rzeczywistego) i WarCraft 3 (gra czasu rzeczywistego w scenerii fantasy).

Więcej informacji na temat imprezy, a także terminarzy rozgrywek i układów grup znaleźć można na polskiej stronie pl.worldcybergames.com oraz ogólnoświatowej stronie imprezy worldcybergames.com.

Życzymy powodzenia naszej ekipie!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.