r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dzisiaj internetowa premiera Internet Explorer 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia na temat przeglądarki Internet Explorer 8 - Microsoft zapowiedział, że jeszcze dzisiaj będzie można pobrać jej finalną wersję.

Internet Explorer 8 ma się pojawić na oficjalnej stronie domowej przeglądarki dzisiaj o godzinie 17 czasu polskiego. Udostępnionych zostanie 25 wersji językowych, w tym wersja polska. Niestety finalnej wersji przeglądarki Internet Explorer 8 nie będą mogli zainstalować użytkownicy Windows 7 Beta, którzy z uwagi na architekturę systemu zmuszeni są używać nadal wersji beta - przynajmniej do momentu, gdy Microsoft osadzi finalny IE8 w kolejnym buildzie systemu.

Premiera webowa Internet Explorer 8 ma miejsce przy okazji trwającej od wczoraj konferencji MIX'09 dla programistów internetowych i webmasterów. Już za kilka godzin w związku z dzisiejszą premierą rozpocznie się sesja generalna Deana Hachamovitcha, General Managera w zespole Internet Explorer w firmie Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.