r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dźwięki w Google Earth

Strona główna Aktualności

Już niedługo w programie Google Earth będzie można nie tylko oglądać różne zakątki Ziemi ale też posłuchać odgłosów z tych miejsc.

Dźwięków dostarczy firma Wild Sanctuary, której właściciel Bernie Krause spędził 40 lat kolekcjonując dźwięki z różnych stron świata. Jego kolekcja liczy 3500 godzin i zawiera niemal wszystko, od trzasku pękających lodowców po odgłosy dżungli nocą. Archiwum Wild Sanctuary wyróżnia się spośród projektów takich jak Freesound tym, że oprócz miejsca zapisy są tagowane także czasem. Dzięki temu będzie można posłuchać jak dane miejsce brzmiało w różnych momentach w przeszłości. Ponadto archiwum jest spójne i prowadzone w bardzo staranny sposób.

Nowa funkcja Google Earth ma się pojawić jako rozszerzenie, które zostanie udostępnione 29 maja na konferencji Where 2.0.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.