E3 - czas premier nadchodzi...

Strona główna Aktualności

O autorze

W świecie gier komputerowych robi się naprawdę gorąco. Już pojutrze rozpoczną się największe i najbardziej prestiżowe targi elektronicznej rozrywki - The Electronic Entertainment Expo (E3). Dziś rozpoczynają się konferencje branżowe w ramach imprezy.

Jeśli ktokolwiek chce wprowadzić na rynek nową grę lub z odpowiednią pompą promować premierę swego tytułu nie znajdzie lepszego miejsca niż E3. W czasie ubiegłorocznej imprezy zaprezentowane zostało po raz pierwszy ponad 1000 nowych tytułów, w tym roku na pewno nie będzie gorzej. Sam Electronics Art ma przedstawić przeszło 20 nowych produktów, a nie sposób chyba znaleźć liczącego się producenta na rynku, który nie zaprezentuje czegoś nowego.

Na E3 w Los Angeles Convention Center zaprezentuje się około 400 wystawców z 80 krajów. Niespodzianek więc nie zabraknie. Najtańszy bilet (bez udziału w warsztatach - samo zwiedzanie w ciągu trzech dni) kosztuje 325 dolarów. Impreza zakończy się 20 maja. Pozostaje czekać na efekty i odkładać na nowości :-)

© dobreprogramy
s