r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

E3 - czas premier nadchodzi...

Strona główna Aktualności

O autorze

W świecie gier komputerowych robi się naprawdę gorąco. Już pojutrze rozpoczną się największe i najbardziej prestiżowe targi elektronicznej rozrywki - The Electronic Entertainment Expo (E3). Dziś rozpoczynają się konferencje branżowe w ramach imprezy.

Jeśli ktokolwiek chce wprowadzić na rynek nową grę lub z odpowiednią pompą promować premierę swego tytułu nie znajdzie lepszego miejsca niż E3. W czasie ubiegłorocznej imprezy zaprezentowane zostało po raz pierwszy ponad 1000 nowych tytułów, w tym roku na pewno nie będzie gorzej. Sam Electronics Art ma przedstawić przeszło 20 nowych produktów, a nie sposób chyba znaleźć liczącego się producenta na rynku, który nie zaprezentuje czegoś nowego.

Na E3 w Los Angeles Convention Center zaprezentuje się około 400 wystawców z 80 krajów. Niespodzianek więc nie zabraknie. Najtańszy bilet (bez udziału w warsztatach - samo zwiedzanie w ciągu trzech dni) kosztuje 325 dolarów. Impreza zakończy się 20 maja. Pozostaje czekać na efekty i odkładać na nowości :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.