r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EA chce z Frostbite Go powalczyć na rynku gier na urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Technologia Frostbite Go, zapowiedziana niedawno przez Electronic Arts, zadebiutuje na urządzeniach przenośnych w formie podręcznej pomocy dla dowódców oddziałów z Battlefielda 4, ale firma ma co do niej o wiele większe plany. Chce w ciągu kilku lat, rozwijając stale silnik, wprowadzić projekty o konsolowej jakości pod zawsze żądne akcji palce graczy. Ułatwić ma jej to współdzielenie wielu rozwiązań z pełnym Frostbite.

Odmiana Go technologii to w sumie te same podstawy, ale inny sposób renderowania grafiki plus obsługa opcji, które wydają się sensowne przy rozgrywce w biegu. W pierwszej wersji przecierane są tylko szlaki, ale od drugiej już powinniśmy zobaczyć pełne, niezależne gry na jej bazie, oferujące chociażby niszczące się otoczenie. Przy edycji trzeciej zmiany mają zaś być już tak dramatyczne, że z rozrzewnieniem wspomnimy przestarzałą oprawę w produkcjach na Xboksa 360 czy PlayStation 3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.