r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EA i DICE zapowiadają program Premium dla Battlefielda 4

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Premiera gry Battlefield pod koniec października, ale EA ze studiem DICE odpowiednio wcześniej dają znać, że nie tylko na tytuł wypada szykować pieniądze, ale również pakiet Premium — jeśli ktoś chce się zaliczać do prawdziwych fanów serii. Za równowartość dodatkowych 50 dolarów uzyska w przyszłości automatycznie dostęp do pięciu rozszerzeń (i to dwa tygodnie wcześniej niż reszta świata), unikalne opcje personalizacji postaci do gry w sieci, pierwszeństwo w kolejkach na serwery, nową zawartość dla gry co tydzień i 12 paczek bitewnych z losowymi bonusami. Nie będzie problemu z przenoszeniem członkostwa Premium między Xboksem 360 i One, ani PS3 oraz PS4.

Wspomniane dodatki to Second Assault, czyli zestaw czterech map przeniesionych z Battlefielda 3, China Rising z akcją w Azji (planowane na grudzień), Naval Strike z walką na oceanie (wiosna), Dragon's Teeth z wojną w mieście plus ponoć niesamowicie widowiskowy finał w Final Stand (jedno i drugie DLC dostaniemy latem). Potwierdzono przy okazji rozpoczęcie testów beta BF4 w październiku, na Xboksie 360, PS3 oraz PC. Uzyskają do nich wcześniejszy dostęp posiadacze Battlefield 3 Premium, zamówień na cyfrową edycję limitowaną Battlefield 4, a także limitek Medal of Honor Warfighter.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.