reklama

EA i DICE zapowiadają program Premium dla Battlefielda 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Premiera gry Battlefield pod koniec października, ale EA ze studiem DICE odpowiednio wcześniej dają znać, że nie tylko na tytuł wypada szykować pieniądze, ale również pakiet Premium — jeśli ktoś chce się zaliczać do prawdziwych fanów serii. Za równowartość dodatkowych 50 dolarów uzyska w przyszłości automatycznie dostęp do pięciu rozszerzeń (i to dwa tygodnie wcześniej niż reszta świata), unikalne opcje personalizacji postaci do gry w sieci, pierwszeństwo w kolejkach na serwery, nową zawartość dla gry co tydzień i 12 paczek bitewnych z losowymi bonusami. Nie będzie problemu z przenoszeniem członkostwa Premium między Xboksem 360 i One, ani PS3 oraz PS4.

Wspomniane dodatki to Second Assault, czyli zestaw czterech map przeniesionych z Battlefielda 3, China Rising z akcją w Azji (planowane na grudzień), Naval Strike z walką na oceanie (wiosna), Dragon's Teeth z wojną w mieście plus ponoć niesamowicie widowiskowy finał w Final Stand (jedno i drugie DLC dostaniemy latem). Potwierdzono przy okazji rozpoczęcie testów beta BF4 w październiku, na Xboksie 360, PS3 oraz PC. Uzyskają do nich wcześniejszy dostęp posiadacze Battlefield 3 Premium, zamówień na cyfrową edycję limitowaną Battlefield 4, a także limitek Medal of Honor Warfighter.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić