r   e   k   l   a   m   a
reklama

EA kończy współpracę z Tigerem Woodsem, zapowiada golfa nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Electronic Arts ogłosiła, że Tiger Wood PGA Tour, czyli seria sportowa, która wydawana była regularnie od 1998 roku, nie będzie kontynuowana. Współpracę ze znanym (również z głośnych skandali) Woodsem oficjalnie zakończono. Partnerstwo z PGA Tour zostaje jednak podtrzymane i nie powinni płakać fani wirtualnego golfa, bo równocześnie zapowiedziano świeżą markę, godną miana produkcji nowej generacji.

Wspomina się o jej odsłonach na nadchodzące konsole, ale też urządzenia przenośne, nie ujawniając niemniej wykorzystywanej w projekcie technologii. Przypomnę może, że w grę wchodziłyby dwie główne: powstałe z myślą o tytułach sportowych właśnie Ignite lub wykorzystywany w szerokiej gamie produktów Frostbite, występujący także w wydaniu Go. EA mówi o zupełnie nowym podejściu do serii, lecz na konkretne szczegóły będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial