reklama

EA oficjalnie już wypuszcza darmowego Dungeon Keepera na urządzenia przenośne

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeśli ktoś śledził losy odświeżanego z myślą o urządzeniach przenośnych Dungeon Keepera, o którym wieści pojawiły się w zeszłe wakacje, ten wie, że gra testowo została udostępniona minionej jesieni chociażby w Kanadzie. Produkt dopracowano w końcu jednak na tyle, aby pochwalić się teraz jego światową już premierą. Klasyk wydany przez EA w modelu Free-2-Play do pobrania jest ze sklepu Play, a także App Store firmy Apple.

Studio Mythic wzięło pomysł, z którego zasłynęła ekipa Bullfrog i przetworzyła go z myślą o współczesnym fanie przenośnego grania. Oznacza to niestety mniej dorosłe podejście do oprawy graficznej, a także wprowadzenie systemu mikropłatności. Ot, jeżeli ktoś chce mieć wszystko szybciej, może za pewne ułatwienia normalnie zapłacić. Założenia rozgrywki się jednak nie zmieniły. Jako zarządca lochu musimy go rozbudowywać, dbając o utrzymanie i obronę swojego podziemnego królestwa. Czasem też sami ruszymy na podbój misternych tworów sztucznej inteligencji lub innych graczy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama