r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EA przeprasza za problemy z Battlefieldem 4 i NBA Live 14, obiecuje poprawę — kasując przy okazji FIFA Managera

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Chociaż gry Electronic Arts są jednymi z częściej kupowanych przez nabywców konsol nowej generacji, firma doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich potknięć. Szczególnie Battlefieldowi 4 się obrywa za niestabilność działania, czego rekompensatą ma być tydzień z większą ilością zdobywanego doświadczenia między 28 listopada i 5 grudnia. Do tego dojdzie luneta M1911 za darmo, dotąd zarezerwowana tylko dla deweloperów. Ustanowiono też Battlefield 4 Control Room dla ulepszenia kontaktu z fanami gry.

Powrót NBA Live po latach też odebrano chłodno, co EA ponoć wzięło do serca. Błędy w edycji 14 obiecano poprawić najszybciej, jak się da, w zgodzie z uwagami nabywców tytułu. Na przestrzeni najbliższych tygodni poprawić się ma również oprawa graficzna, włącznie z animacjami zawodników, a kolejne miesiące przyniosą dalsze usprawnienia oraz ulepszenia. Do zaktualizowania była też FIFA 14 w wersji na Xboksa One, która to gra potrafiła się zwyczajnie zwieszać. Do tego wszystkiego zdecydowano się zakończyć rozwijanie serii FIFA Manager. Produkcja była za bardzo niszowa, a przy ograniczonej jej popularności nie opłacało się inwestować w zmiany, mające pchnąć ją naprzód.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.