r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EA rezygnuje z wydania Battlefielda Hardline w tym roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wszyscy, którzy liczyli na premierę nowego Battlefielda w tym roku, muszą obejść się smakiem. EA zrezygnowało z wydania Hardline w najbliższym czasie, zaś ewentualna data premiery została przeniesiona na 2015 rok.

Otwarta beta Hardline uruchomiona miesiąc temu, została już zamknięta, zaś studio zamierza dodatkowe miesiące poświęcić na dopracowanie gry zgodnie z sugestiami graczy. Twórcy chcą skupić się na stworzeniu nowych możliwości, które ulepszą rozgrywkę i sprawią, że tytuł stanie się grywalny.

Pomysł studia jest ambitny, trudno jednak wróżyć mu sukces przy przełożeniu daty premiery na przyszły rok. Z jednej strony cieszy, że studio nie chce wydawać niedopracowanej gry, która zostałaby chłodno przyjęta przez graczy, z drugiej jednak poświęcenie więcej czasu na poprawki sprawi, że produkcja może przegrać z zapowiadanymi produkcjami Activision (Call of Duty i Destiny) i przejdzie bez większego echa lub zostanie całkowicie przez nie zdeklasowana.

r   e   k   l   a   m   a

Dokładna data premiery nie została podana. Można zacząć się zastanawiać czy kontynuowanie projektu ma sens przy dużym prawdopodobieństwie niepowodzenia nowego Battlefielda w starciu z innymi tytułami. Nawet jeżeli twórcom, zgodnie z zapowiedziami, uda się poprawić fabułę kampanii dla jednego gracza, zoptymalizować grę i wprowadzić innowacje do trybu wieloosobowego, nadal może to nie wystarczyć w starciu z Call of Duty.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.