r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EA rozpoczyna testy klienta usługi Origin w wersji Mac

Strona główna Aktualności

Od jakiegoś już czasu mówiło się, że Origin, czyli cyfrowa platforma dystrybucji gier Electronic Arts, ma zamiar wyjść z ofertą do szerszego grona odbiorców, ale wreszcie mamy konkretne działania w tym kierunku — rozpoczynają się testy klienta usługi w wersji Mac. Na początek jego działanie przyjdzie sprawdzić kilku tysiącom wybranych graczy z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Ci, którzy się załapią, za darmo otrzymają grę Bookworm od PopCap Games w ramach podziękowania za wypróbowanie klienta w wersji alpha.

EA zapewnia, że w pełnej wersji jego możliwości będą identyczne z edycją dla Windowsa, włączając w to zarządzanie biblioteką posiadanych tytułów, automatyczne ich aktualizacje, przechowywanie zapisanych stanów gier w chmurze albo podręczną listę przyjaciół. W obecnej wersji oprogramowania oczywiście nie każda funkcjonalność jest jeszcze dostępna — nie ma w ogóle dostępu do sklepu, ograniczona jest także opcja strumieniowania rozgrywki za pośrednictwem platformy Twitch.tv. W tej chwili klient wymaga do działania komputera z przynajmniej dwurdzeniowym procesorem i systemem OS X 10.6.8.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.