reklama

EA zapowiada Heroes of Dragon Age na urządzenia przenośne

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Okazało się, że poza Dragon Age: Inquisition, Electronic Arts szykuje nam jeszcze jedną odsłonę swojej serii RPG. Na urządzenia przenośne zmierza Heroes of Dragon Age, produkcja w modelu Free-2-Play. Będziemy zbierali tutaj potężnych bohaterów do czteroosobowego zespołu i posyłali ich w bój. Poszczególne postacie reprezentować mają piękne cyfrowe figurki. Naturalnie do zebrania będzie ich wiele przeróżnych.

Do płacenia za dodatkową zawartość nikt nie zmusi, ale zapewne tylko tak uzyskamy dostęp do lepszych herosów — na razie jednak EA milczy w sprawie płatnych elementów. Dzieło powstaje w zaciszu EA Capital Games z Sacramento. Dostaniemy tak misje dla pojedynczych żądnych przygód graczy, jak również postaramy się pokazać wyższość naszej ekipy, stawiając ją naprzeciw czyjejś grupy. Postacie będą zdobywać doświadczenie i awansować na kolejne poziomy, stając się mocniejszymi. Liczyć się ma także odpowiednie rozstawienie figurek podczas walki.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama