r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EAGLE 8.5.2

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EAGLE to ceniony program do projektowania płytek PCB, optymalizacji rozmieszczenia elementów, zużycia materiału i prowadzonych ścieżek, obecny na rynku od prawie 30 lat.

Galeria programu

EAGLE oznacza Easy Applicable Graphical Layout Editor. Program jest intuicyjny i pozwala szybko przystąpić do projektowania, a przy tworzeniu układów można korzystać z elementów dostarczonych w bibliotece programu. Możliwości programu można rozszerzać dzięki kilkuset dodatkom, a dane zapisywane są w otwartym i przenośnym XML-u.

EAGLE składa się z trzech modułów. Edytor schematów pozwala zaprojektować logikę układu i sprawdzić jego spójność. Edytor płytek służy do przenoszenia ich na płytkę i umożliwia sprawdzenie tras sygnałów oraz dobranie długości ścieżek. Autorouter zaś pozwala automatycznie poprowadzić optymalne ścieżki na płytce, o ile to możliwe w danym przypadku.

Darmowa wersja programu Eagle Light pozwala projektować płytki PCB o maksymalnych wymiarach 100 × 80 mm (4 × 3,2 cala) z dwiema warstwami sygnałowymi (górna i dolna). Ta wersja jest przeznaczona do nauki, jako wersja próbna oraz do zastosowań niekomercyjnych i non-profit. Jeśli projekty tworzone z pomocą Eagle przyniosą zyski, należy kupić licencję.

Po uruchomieniu programu należy wybrać, czy skorzystamy z licencji darmowej z ograniczeniami, czy 30-dniowej wersji próbnej komercyjnego programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Xyrcon REDAKCJA  18 #2 04.07.2016 11:58

@OrCad (niezalogowany): To jest jedno i drugie. Przy uruchomieniu wybierasz, czy chcesz trial, czy darmową. Jest wyjaśnione w ostatnim zdaniu.

  #1 04.07.2016 06:36

to jest - darmowy z wyłączeniem "komercyjnych" ... czy wersja trial ?? Sugeruję poprawić opis (tytuł opisu), bo wprowadzacie w błąd
Program jest w wersji TRIAL.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.