EC 2.0 = iPhone na PC?

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Evermotion przygotowała nową generację swojego komunikatora, który wprowadza sporo ciekawych rozwiązań znanych z iPhona na pulpity naszych PC.

Evermotion Communicator to komunikator internetowy stworzony przez jeden z największych portali branży grafiki komputerowej. Sieć EC dedykowana jest przede wszystkim użytkownikom zajmującym się grafiką komputerową lub tym, którzy dopiero chcą zdobyć umiejętności w tej dziedzinie. Możliwe jest to dzięki społeczności, w skład której wchodzi szereg specjalistów od modelowania, tworzenia grafik 3D, animacji itp.

Nowa edycja komunikatora, nie przypomina w niczym swojego poprzednika. Zmianom uległ nie tylko interfejs, który został niewątpliwie zainspirowany telefonem iPhone, ale również funkcjonalność całej aplikacji. Dzięki wbudowanemu instalerowi wgrywanie nowych dodatków nie było jeszcze tak proste. Ponadto Evermotion Communicator 2 został poszerzony m. in. o możliwość komunikowania się w obrębie takich sieci jak ICQ, Yahoo, Skype, AIM, MSN, Gadu-Gadu, Tlen, Jabber czy sieć lokalna. Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie projektu, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Najnowszą wersję komunikatora EC 2.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy